Rubber Drive Belt HTD-770-5M-14
Product image 1
  • 770 mm length
  • 14 mm width
  • 5 mm tooth spacing
  • 770 mm length
  • 14 mm width
  • 5 mm tooth spacing
-65%
Description
  • 770 mm length
  • 14 mm width
  • 5 mm tooth spacing