Rubber Drive Belt 1000-5M-15
Product image 1
Rubber Drive Belt 1000-5M-15
  • 1000 mm length
  • 15 mm width
  • 5 mm tooth spacing
  • 1000 mm length
  • 15 mm width
  • 5 mm tooth spacing
-65%
Rubber Drive Belt 1000-5M-15
Description
  • 1000 mm length
  • 15 mm width
  • 5 mm tooth spacing