Piston Ring Set for 50cc 2-stroke 1DE41QMB Engines
Product image 1
TB60 Piston Ring Set for 50cc 2-stroke 1DE41QMB engines.
  • Inner Diameter: 41mm
  • Outer Diameter: 44.5mm
  • Thickness: 1.5mm
  • Inner Diameter: 41mm
  • Outer Diameter: 44.5mm
  • Thickness: 1.5mm
-65%
Description
  • Inner Diameter: 41mm
  • Outer Diameter: 44.5mm
  • Thickness: 1.5mm