Piston for 50cc 2-stroke D1E41QMB Engine
Product image 1
1 / 2
50cc 2-stroke, D1E41QMB Piston
  • Outer Diameter (piston): 41mm
  • Overall Height (piston): 47mm
  • Compression Height (piston): 21.5mm
  • Outer Diameter (wrist pin): 10mm
  • Overall Length (wrist pin): 33mm
50cc 2-stroke, D1E41QMB Piston
-65%
Description
50cc 2-stroke, D1E41QMB Piston